آموزش اندروید Android

اطلاعات مرتبط به آموزش اندروید Android در رسانه آموزشی لیموناد

+ 1000
دقیقه آموزش
0
دوره آموزشی
0
مدرس
+ 0
شرکت در دوره

آموزش اندروید Android

اندروید یک سیستم عامل همراه است که گوگل برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. اندروید بر پایهٔ هسته لینوکس ساخته شده‌است و بیشترین استفاده را در بین سیستم عامل‌های همراه دارد.

مسیر خودت را در اندروید خوب پیدا کن و از آموزش مناسب خود شروع به کار کن.

در این صفحه دوره های آموزش اندروید به زبان فارسی هم به صورت رایگان و هم به صورت غیر رایگان در اختیار شما علاقه مندان به اندروید قرار گرفته است.
اگر تا بحال با اندروید کار نکرده اید پشنهاد می کنیم با آموزش “ساخت کتاب اندرویدی با نرم افزار B4A” ابتدا یک کتاب اندرویدی را بسازید تا طعم خوش برنامه نویسی اندروید زودتر زیر دندان های شما برود. این آموزش به صورت مقدماتی است.

فیلم آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته:

اگر دوست دارید برای یادگیری خود کمی بیشتر پول خرج کنید دوره آموزش برنامه نویسی اندروید از پایه تا پیشرفته را دنبال کنید، که توسط مدرس خوب مهندس سعید نوشادی تهیه شده است و یکی از کامل ترین دوره های آموزش اندروید در وب فارسی است. این دوره آموزشی در ۵ فصل و بیش از ۳۵ ساعت آموزش تهیه شده است که با مشاهده این دوره به شما این اطمینان را میدهیم به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل خواهید شد و در صورت تلاش خودتان این توانایی را پیدا خواهید کرد که پروژه های بزرگ تجاری را نیز انجام دهید.

توجه: شما قبل از خرید هر کدام از این آموزش ها به تعدادی از قسمت های هر آموزش دسترسی دارید تا از کیفیت آموزش مطمن شوید، این قسمت ها با علامت قفل باز در سایت نمایش داده شده اند، آموزش هایی که در کنار آنها قفل بسته قرار دارند بعد از خرید و یا شرکت در دوره در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

#دوره_آموزشی:

آموزش ساخت یافته اندروید Android، این دوره های آموزش ویدیویی مناسب برای یادگیری عمومی و تخصصی اندروید است. و در این دوره ها به صورت کامل و جامع برنامه نویسی اندروید Android برسی خواهد شد و شما به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید تبدیل خواهید شد.

#کوتاه_اما_کاربردی:

این آموزش های رایگان به صورت کوتاه و نکته وار به برسی اندروید می پردازد.

برترین فیلم های آموزش اندروید (Android)، رسانه آموزشی لیموناد

فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول – پایه)

این دوره در واقع یک پیشنیازی است برای برنامه‌نویسی اندروید و بخش اول از مجموعه دوره‌های «آموزش برنامه‌نویسی اندروید از پایه تا پیشرفته» محسوب می‌شود.
مخاطب اصلی این فصل کسانی هستند که هیچ تجربه کدنویسی ندارند و سعی شده که مفاهیم با ساده‌ترین زبان بیان شود. ما این تضمین را به شما می‌دهیم که در پایان این دوره بتوانید به‌راحتی با پروژه‌های بزرگ کار کنید و کسب درآمد کنید.
زبانی که در برنامه نویسی اندروید استفاده می شود جاوا است، اگر به این زبان مسلط نیستید، در این بخش دوره آموزش اندروید زبان جوا و نوشتن شرط ها و حلقه های تو در تو یاد داده می شود تا شما آماده کسب مهارت برنامه نویسی اندروید بشوید.
این دوره بر اساس زبان برنامه‌نویسی جاوا است, و نرم‌افزاری که در این دوره برای توسعه مورد استفاده قرار می‌گیرد اکلیپس (Eclipse IDE for Java) است.
این دوره یکی از قوی‌ترین و استانداردترین دوره‌های آموزش اندروید تا به حال است.
همچنین با شرکت در این دوره ۲۰۰۰ لیمو هدیه برای خریدهای بعدی دریافت کنید.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

فیلم آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش دوم – برنامه نویسی)

این دوره آموزشی با ۳۳ قسمت بخش دوم از مجموعهٔ «آموزش برنامه‌نویسی اندروید از پایه تا پیشرفته» است که شروع به برنامه‌نویسی تخصصی می‌کنیم. توی این فصل از پایهٔ اندروید مباحث رو تک به تک شروع می‌کنیم و با ساده‌ترین زبان ممکن اونها رو برای شما توضیح می‌دهم تا همهٔ مباحث رو به صورت خیلی ساده و در سطح عالی یاد بگیرید.
این فصل هم ما با اکلیپس (eclipse) کار کردیم، این مسئله برای من خیلی مهم بود که حتماً اول با اکلیپس (eclipsee) کار کنید و بعد وارد اندروید استودیو بشیم چون کار کردن با اکلیپس برای شروع خیلی راحت‌تره و شما رو نمی‌ترسونه.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

آموزش برنامه‌نویسی اندروید (بخش سوم – برنامه‌نویسی پیشرفته)

در این فصل وارد مباحث پیشرفته می‌شیم و موضوعاتی رو کار می‌کنیم که در سطح شما دوستان باشه. در حال حاضر شما یک برنامه‌نویس هستید که تا حدودی با بعضی از مباحث آشنایی پیدا کردید و مهم‌تر از اون قدرت درکتان از برنامه‌نویسی بالا رفته و می‌تونید اون رو بفهمید.
این فصل شامل ۱۵ درس هست که به دلیل اینکه مباحث پیشرفته‌تر شده سعی کردم تعداد قسمت‌ها رو نسبت به فصل قبل کم‌تر کنم تا با ذهن بازتر و بدون فشار مباحث رو پیش ببرید.
نرم‌افزاری که در این دوره برای توسعه مورد استفاده قرار می‌گیرد اندروید استودیو (Google Android Studio) است.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش چهارم – برنامه‌نویسی پیشرفته)

با فصل چهارم مجموعه آموزش برنامه‌نویسی اندروید در خدمت شما عزیزان هستیم. توی این فصل که شامل ۱۳ قسمت هست سعی کردم مباحثی رو کار کنم که شما آمادگی یادگیری اون مباحث رو داشته باشید و برای شما سخت و سردرگم‌کننده نباشه. همونطور که سر فصل ها رو مشاهده می کنید، مباحث پیشرفته و در عین حال ساده‌ای رو کار کردیم و یک سری مباحث دشوارتر و فوق پیشرفته روبرای فصل پنجم تدارک دیدیم که پایان این مجموعه آموزش باشه.
نرم‌افزاری که در این دوره برای توسعه مورد استفاده قرار می‌گیرد اندروید استودیو (Google Android Studio) است.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

فیلم آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش پنجم – دیتابیس و وای‌فای)

فصل پنجم از دوره آموزش اندروید از پایه تل پیشرفته توی این بخش که شامل ۳ فصل و ۶ قسمت هست سعی کردم مباحثی رو کار کنم که شما آمادگی کار با مباحث پیشرفته‌تری رو پیدا کنید. در این فصل ابتدا در مورد دیتابیس داخلی صحبت میشه که شما به چه شکلی از داخل اندروید استودیو یک دیتابیس رو توی فایل‌هاتون بسازید، در مبحث بعدی در مورد دیتابیس خارجی صحبت می‌شه که ما یک دیتابیس خارجی رو با یک نرم‌افزار ساخت دیتابیس می‌سازیم و بعد اون رو وارد اندروید استودیو می‌کنیم تا ازش استفاده کنیم و در نهایت در مورد کار با وای‌فای آموزش رو ادامه می‌دیم تا بتونیم وای‌فای گوشی رو خاموش و روشن کنیم و دستگاه‌های روشن اطرافمون رو جستجو کنیم.
نرم‌افزاری که در این دوره برای توسعه مورد استفاده قرار می‌گیرد اندروید استودیو (Google Android Studio) است.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

ساخت کتاب اندرویدی با نرم افزار B4A

در این دوره آموزشی کوتاه به صورت مقدماتی با برنامه نویسی اندروید آشنا می شوید و بعد از مشاهده این دوره آموزشی کوتاه شما می توانید به سادگی یک کتاب آندرویدی، ماشین حساب و همچنین صفحه سپلش اسکرین در آندروید با نرم افزار B4A بسازید.

#دوره_آموزشی
#دوره_آموزشی

برترین مدرسین آموزش اندروید Android، رسانه آموزشی لیموناد

.

رسانه آموزشی لیموناد در شبکه های اجتماعی

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt