ادوبی میوز چیست و کاربرد adobe muse

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / ادوبی میوز چیست و کاربرد adobe muse
توسط
در متن های آموزشی

ادوبی میوز چیست؟  adobe muse برای سهولت فرایند طراحی سایت به کمک برنامه نویس های صفحات وب می آید. کاربرد adobe muse در صفحات وب خلاصه نمی شود و برای برنامه نویسی اندروید هم کاربرد دارد.

ادوبی میوز باعث کاهش حجم کد نویسی توسط توسعه دهنده می شود. البته Adobe Muse طراحی وب سایت را بدون کد امکان پذیر می کند و کار اتصال به یتابیس و داینمیک سازی وبسایت باید با برنامه نویسی انجام شود.

ادوبی میوز تازه است و آموزش به زبان فارسی برای آن کم است ولی در این لینک  آموزش طراحی سایت با adobe muse را به شما معرفی می کنم جالب است بدانید که muse برای طراحی برنامه اندرویدی هم کاربرد دارد و سعید طوفانی برای این کاربرد هم  آموزش طراحی برنامه اندروید با adobe muse را تهیه کرده است.

muse همانند دیگر محصولات ادوبی شبیه فتوشاپ است و افرادی که با فتوشاپ آشنا هستند به خوبی می توانند با آن به طراحی واسط کاربری بپردازند.

 

کاربرد adobe muse

کاربرد adobe muse

 

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده
نظرات
  • Mahdi
    پاسخ

    میخوام بدونم اگه با کامپیوتر با استفاده از میوز سیسی یک وب بسازم در اندروید هم بالا میاد؟؟؟

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
cmd چیستux ui چیست