تفاوت 3d max با مایا

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / تفاوت 3d max با مایا
توسط
در متن های آموزشی

مایا و 3d max هر دو حصول autodesk می باشند اما تفاوت 3d max با مایا در این است که مایا برای فیلم ها و پروژه های بزرگ بیشتر استفاده می شود هر چند از 3d max هم می توان استفاده کرد، از 3d max برای مدل سازی و پروژه هایی که در ابزار های دیگر autodesk کاربرد دارد، مثل اتوکد استفاده می شود. اگر قصد شروع به یادگیری یکی از این ابزار را دارید، اگر کار دکوراسیون انجام می دهید از 3d max استفاده کنید ولی اگر قصد انیمیشن و فیلم دارید مایا را بیاموزید.

تفاوت 3d max با مایا از نظر قیمت

قیمت نرم افزار تری دی مکس 2000 دلار است که با پلاگین های آن به 10000 هزار دلار می رسد در حالی مایا 7000 دلار است و با پلاگین به 100000 هزار دلار می رسد که کمپانی های بزرگ از مایا برای کار های سه بعدی خود استفاده می کنند در حالی که پروژه های متوسط توسط 3d max به خوبی انجام می شود.

تفاوت 3d max با مایا از نظر راحتی در یادگیری

از نظر یادگیری مایا از 3d max سختر یاد گرفته می شود، ب عبارتی مایا میان آموزش ها جزو نرم افزار های سخت می باشد.
لینک آموزش مایا
لینک آموزش 3d max
لینک آموزش طراحی ساختمان در 3d max

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
asp یا phpmvc چیست