زیبراش و مایا دو نرم افزار مکمل و محبوب برای ساخت کاراکتر

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / زیبراش و مایا دو نرم افزار مکمل و محبوب برای ساخت کاراکتر
توسط
در متن های آموزشی

بسیاری از کسانی که تازه وارد دنیا انیمیشن و مدلینگ شده اند درست نرم افزار های مورد استفاده برای مدلینگ کاراکتر مانند زیبراش و مایا را نمی شناسند.

اکثر ۳d کار ها ابتدا مدل و کاراکتر خود را در مایا می سازند و سپس آن را خروجی گرفته و به زیبراش می برند و در زیبراش به مدل شکل می دهند و کار حجاری کاراکتر را انجام می دهند در zbrush جزیات کاراکتر را بیشتر مشخص می کنند و به جزئیات پرداخته می شود.

در این مقاله ببینید که مایا سخت ترین نرم افزار برای آموزش دیدن است و طبییعی است که آموزش های آن به زبان فارسی نباشد ولی امین صادقوند آموزش های بسیار خوبی تهیه کرده است همچنین شما می توانید فیلم آموزش مایا را ببینید.

زیبراش داره به سمتی می رود که خود به تنهایی برای ساخت کاراکتر کافی باشد.

zbrush امکانات خیلی زیادی مثل  panel loop و qRemesher و DynaMesh و Shadow box را به خود اضافه کرده است که باعث افزایش قدرت زیبراش شده است
DynaMesh در زیبراش باعث افزایش برتری آن نسبت به نرم افزار ها رقیب می شود با DynaMesh می شود از یک Sphere یک کاراکتر تموم عیار ساخت…

زیبراش نرم افزار بسیار تخصصی است و آموزش فارسی برای آن که کیفیت خوبی داشته باشد موجود نیست شما می توانید فیلم آموزش زیبراش  که دوبله از لیندا است را به زبان فارسی ببینید.

نمونه ای از کاراکتر طراحی شده با زیبراش

کاراکتر با زیبراش

کاراکتر با زیبراش

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
Recent Posts

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
ux ui چیستتروجان چیست