آموزش طراحی لوگو نیاز به دانستن اصول دارد نه صرفا فتوشاپ

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / آموزش طراحی لوگو نیاز به دانستن اصول دارد نه صرفا فتوشاپ

اگر شما کار با دوربین حرفه ای کنون را بلد باشید و تمام دکمه های آن را بشناسید ، عکاس هستید؟ خیر شما باید اصول نور دهی کادر بندی و بسیاری مسائل دیگر عکاسی را بدانید و دوره های آموزش عکاسی را بگزرانید تا بتوانید عکسی با ارزش بگیرید. در طراحی لوگو هم به همین صورت است، شما برای آموزش طراحی لوگو باید اصول طراحی لوگو را بیاموزید، سپس به دنبال آموزش یک ابزار برای پیاده سازی آنچه در ذهن دارید بروید.

  • وقتی که کلیدواژه آموزش طراحی لوگو سرچ می شود، صفحه گوگل پر می شود از آموزش هایی که فتوشاپ را آموزش می دهند برای طراحی لوگو (کارت ویزیت هم مثل طراحی لوگو است) در حالی که فتوشاپ یک ابزار است و باید اصول و علم رعایت شود تا یک لوگو خوب طراحی شود.
  • هرکس اگر اصول طراحی لوگو را بداند با دست هم می تواند طراحی کند و سپس فایل را به یک فتوشاپ کار سپرده تا در زمانی کوتاه آن را در نرم افزار بکشد.
  • به علاوه فتوشاپ نرم افزار مناسب طراحی لوگو نمی باشد ایلستریتور برای طراحی لوگو مناسب است زیرا یک نرم افزار وکتوری می باشد که باعث می شود بتوان از فایل لوگو در هر ابعادی به خوبی خروجی گرفت و استفاده کرد.
    برای اطمینان از این که ساخت لوگو با illustrator بهتر است می توانید این مقاله را به زبان English بخوانید.
تفاوت وکتور و بیتمپ

تفاوت وکتور و بیتمپ

 و در نهایت

در این لینک که دوبله فارسی از لیندا می باشد، آموزش طراحی لوگو حرفه ای را ببینید که شما را با اصول طراحی لوگو به خوبی آشنا می کند.

و در این لینک آموزش طراحی لوگو را ببینید که با ابزار ایلستریتور چندین لگو معروف را به صورت پروژه محور طراحی می کند.

پست های توصیه شده
تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt