برنامه نویسی سی شارپ با زامارین

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / برنامه نویسی سی شارپ با زامارین
توسط
در متن های آموزشی

اگر شما سی شارپ کار هستید و می خواهید اپ اندروید بنویسید با استفاده از ابزار زامارین می توانید این کار را انجام بدهید. البته بحث فقط این نیست که می توانید بلکه گاهی حتی اگر سی شارپ بلد نباشید می خواهید سی شارپ یاد بگیرید که بتوانید با زمارین کروس پلتفورم برنامه بنویسید، با زمارین می توان یک بار کد سی شارپ نوشته و برای اندروید و ویندوز فون و آی او اس از آن استفاده کنید.

زامارین چیست ؟ زامارین ابزاری است که شما با استفاده از آن می توانید با زبان c# برای اندورید و ios و ویندوز فون اپلیکیشن بسازید. این ابزار بسیار قدرتمند خیلی زود توسط ماکروسافت خریداری شده و با قدرت پشتیبانی می شود تا سبب شود اپلیکیشن های ساخته شده با xamarin عملکرد بسیار خوبی همانند خود اندروید و ios داشته باشد.

برای آشنایی بیشتر با زامارین به پست زامارین چیست مراجعه کنید.

معرفی دوره های آموزش زامارین

اگر می خواهید زودتر آموزش زامارین را شروع کنید و با آن آشنا هستید دوره های زیر می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
سئو چیستآموزش زبان