در فضایی گسترده وبدون محدودیت تدریس کنید …

.

اطلاعات، دانش و مهارت خود را برای جامعه ای نامحدود به اشتراک گذاشته و بر جامعه ی مشتاق به یادگیری تاثیر بگذارید.

.

.

چگونه شروع کنیم؟

چگونه در لیموناد شروع به تدریس کنیم …

.

 • تصور کنید

  از یک متخصص به یک مربی تبدیل شوید، شما می توانید هر چیز را در لیموناد آموزش دهید. برای خود یک طرح درس آماده کنید و برای شروع آماده شوید.

 • فیلم برداری کنید

  طرح درس خود را دنبال و شروع به ضبط ویدیو کنید، این مرحله را با دقت و حوصله زیاد انجام دهید چون اصلی ترین قسمت کار است.

 • بسازید

  از ابزارهای رایگان موجود در رسانه آموزشی لیموناد برای ایجاد دوره های آموزش آنلاین خود استفاده کنید.

 • آموزش دهید

  لیموناد این فضا را برای شما ایجاد کرده است که شما با دانشجویان فارسی زبان در سراسر دنیا بدون هیچ محدودیتی در ارتباط باشید.

 • کسب درآمد کنید

  از خود یک برند معتبر بسازید و به واسطه ی این برند برای خود یک درآمد رسوبی و همیشگی ایجاد کنید.

آموزش ساخت و ویرایش یک ویدیو آموزشی خوب به کمک نرم افزار کمتاسیا (Camtasia)

دوره آموزشی از قبل آماده کرده ام، چطور در سایت آن را منتشر کنم، اگر آموزش پولی باشد شرایط کاری به چه صورت خواهد بود؟

فروش دوره آموزشی در رسانه آموزشی لیموناد چگونه است؟

شما اگر دوره آموزشی خود را پولی منتشر کنید و قیمت و دوره آموزشی تایید شود در رسانه آموزشی لیموناد فروش آموزش آغاز می شود ، ۷۰ درصد هر فروش برای مدرس دوره آموزشی می باشد.

چطور دوره آموزشی خود را در رسانه آموزشی لیموناد منتشر کنم؟

اگر دوره آموزشی ما آماده است به دکمه زیر بروید تا بتوانید دوره آموزشی خود را آپلود کنید و فصل بندی و درس بندی کنید تا ما آن را تایید ومنتشر کنیم

چگونه یک دوره آموزشی خوب بسازم (ویژگی های یک دوره آموزشی خوب)؟

طرح درس بسازید

قبل از اینکه اقدام به ساخت آموزش کنید، برای آموزش خود یک طرح درس کلی یا همان روند آموزش خود را مشخص کنید. با این کار روند ساخت آموزش را برای خود آسان می کنید.

موضوع مناسب

اولین مرحله برای ساخت یک آموزش خوب انتخاب یک موضوع مناسب است، انتخاب موضوعاتی که کمتر یا به صورت سطحی در مورد آن صحبت شده، می‌تواند یکی از رموز موفقیت ویدئو های آموزشی شما باشد.

حتما ویدئوی معرفی بسازید

 • ویدیو معرفی، به کاربران کمک می کند تا با اعتماد، محتوای شما را برای یادگیری انتخاب نمایند.
 • در این ویدیو ابتدا خود را معرفی و طرح درس خود برای کاربران توضیح دهید، همچنین توضیحاتی مثل اینکه این دوره برای چه کسانی مفید است و دادن دید کلی به کاربر قبل از شروع به یاد گیری دوره آموزشی است.
 • ویدیو معرفی بهتر است کوتاه باشد تا کاربر تمام آن را مشاهده کند (در حدود ۲ الی ۳ دقیقه).
 • ساخت یک ویدیو معرفی مناسب، به کاربر این کمک را می کند تا با اعتماد بیشتر محتوای آموزشی شما را انتخاب کند.

آموزشتان را به ویدئوهای کوتاه تقسیم کنید

 • دانشجویان ویدئوهای کوتاه و گام‌به‌گام را راحت‌تر دنبال می‌کنند، بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم و یادگیری بهتر دانشجویان، توصیه می‌شود دوره آموزشی خود را به قسمت های کوچک چند دقیقه‌ای تقسیم کنید. طبق برسی ما بهترین زمان برای یادگیری هر قسمت حدود ۶ الی ۹ دقیقه است، مگر آنکه مبحث در این زمان نگنجد. در غیر این صورت قسمت آموزشی را طوری پیش ببرید که برای دانشجو کسل‌کننده نشود و حواس یادگیرنده پرت نشود.
 • ویدئوهای کوتاه، تأثیر زیادی در سهولت یادگیری و حفظ توجه و تمرکز کاربر دارد و مسیر آموزش را به روشنی برای کاربران مشخص می‌کند.

کیفیت صدا

 • صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست ندارند صدایی که می‌شوند همراه با نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند.
 • در آموزش های خودتون از موسیقی استفاده نکنید. در صورت استفاده از موزیک حتما به این نکته توجه کنید که صدای موزیک مانع شنیده شدن صدای شما نشود و همچنین موزیک انتخابی متناسب با موضوع و شیوهٔ ارائهٔ شما باشد

کیفیت تصویر

 • اولین موردی که می تواند برای کاربر جلب توجه کند و به چشم کاربر بیاید کیفیت تصویر است. پس بر روی این قضیه حساس باشید چون ممکن است آموزشی با محتوای عالی به خاطر نداشتن کیفیت مناسب مورد استقبال کاربران قرار نگیرد.
 • نرم افزار پیشنهادی ما برای ویرایش فیلم های آموزشی نرم افزار کمتاسیا (Camtasia) است، مشاهده آموزش های نرم افزار کمتاسیا (Camtasia)
 • اندازه تصوبر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند. پشنهاد ما ابعاد (۱۲۸۰×۷۲۰) HD است.

بیان خوب

یکی از مهمترین وجوه تمایز تولید کنندگان، بیان خوب و انتقال مناسب محتوا به کاربران است. تولید کنندگان باید به موضوع آموزشی خود تسلط داشته و بتوانند به راحتی آن را به کاربران خود منتقل کنند. تلفظ صحیح کلمات فارسی و انگلیسی نیز در بیان تاثیر مستقیم داشته و در انتقال مناسب و صحیح محتوا به کاربران بخش مهمی را بر عهده دارد.

بیان خوب

اگر ویدیو شما آماده انتشار است، بروی دکمه زیر کلیک کنید تا لیموناد آموزش شما را به دست دانشجو مورد نظر برساند. اگر آموزش شما پولی باشد ۷۰ درصدفروش برای شما خواهد بود.
کار فروش و تبلیغ آموزش شما را رسانه آموزشی لیموناد انجام می دهد.

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt