انتخاب زبان و محیط برنامه نویسی اندروید

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / انتخاب زبان و محیط برنامه نویسی اندروید
توسط
در متن های آموزشی

بهترین محیط برنامه نویسی اندروید android studio از شرکت google است و زبان برنامه نویسی مناسب اندروید، جاوا است برای شروع برنامه نویسی اندروید با استفاده از جاوا می توانید از این لینک فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید استفاده کنید.

توجه: اگر که به زبان c# مسلط هستنید می توانید از Xamarin برای توسعه برنامه اندرویدی خود استفاده کنید و در ویژال استودیو کد برنامه را بنویسید، زامارین استاندارد هست و شرکت های معتبری از آن استفاده می کنند. مزیت آن این است که به ios و اندروید و ویندوز فون خروجی برنامه می دهد فقط کمی حجم برنامه بیشتر می شود و گاهی کمی سرعت ان کمتر است. به علاوه شما می توانید از کتابخانه قدرتمند .net هم در برنامه خود استفاده کنید.
زامارین پولی است ولی اگر مارکت برنامه داخل ایران است می توانید از زامارین استفاده کنید.
پیشنهاد می کنم نگاهی به سایت زامارین بندازید تا متوجه اعتبار و خوبی آن بشوید.

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
سخت ترین نرم افزارانواع روش حل مکعب روبیک