سخت ترین نرم افزار برای آموزش چیست؟ مایا

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / سخت ترین نرم افزار برای آموزش چیست؟ مایا
توسط
در متن های آموزشی

اگر در این اینترنت و فروم ها جستجو کنید می بینید که بیشتر جواب ها دور و بر نرم افزار های ۳d و انیمیشن سازی می چرخد و در این بین بیشتر کاربران مایا را به عنوان سخت ترین نرم افزار معرفی می کنند هر چند که بلندر هم به دلیل طراحی ui آن می تواند از مایا سخت تر باشد. در نهایت باید بگم که هیچ وقت ترین وجود ندارد و اینها یک نظر هستند بنابر این ما در زیر لیست چند نرم افزار سخت را می آوریم و در پایان آموزش های مناسب برای آنها را معرفی می کنیم.

سخت ترین نرم افزار

  1. maya
  2. blender
  3. Maple

آموزش مایا

امین صادقوند یکی از بهترین مدرسین در زمینه ساخت ویدیو آموزشی است. آموزش های او بسیار حرفه ای هستند و با دیدن ویدیو های معرفی آموزش ها می توان این واقعت را فهمید که کلاس کاری او بسیار بالاست و آموزش های او در سطح آموزش های جهانی و خوش بختانه به زبان فارسی می باشد.
در زیر دوره های او برای آموزش مایا را می آوریم:
مقدمه آموزش مایا
آموزش مدلسازی در مایا
آموزش انیمیشن در مایا
آموزش داینامیک در مایا

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
سعید طوفانی اصلمحیط برنامه نویسی اندروید