سعید طوفانی اصل مدرس برتر لیموناد در فصل زمستان

خانه / همه مطالب / اخبار لیموناد / سعید طوفانی اصل مدرس برتر لیموناد در فصل زمستان
توسط
در اخبار لیموناد

سعید طوفانی مدرس قدیمی ولی بروز

سعید طوفانی ارشد نرم افزار و دکترای طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی دارد که این امر کمک کرده تا استاد در کامپیوتر و هنر کاملا عمیق باشد و این خلا بین هنر و کامپیوتر را با آموزش ها و کار خود پر کند.

سعید طوفانی در مورد آموزش اعتقاد جالبی دارد او می گوید: آموزش نرم افزار به تنهایی ارزش زیادی ندارد اگر کسی می خواد از این نرم افزار ها کسب درآمد کند باید آموزش ببینید که چطور از این نرم افزار ها در جهت انجام پروژه واقعی استفاده کند.
شاید خیلی از شما کلاس آموزش یک نرم افزار را حتی حضوری رفته باشید ولی باز هم نتوانید پروژه بگیرید و کار کنید علت نداشتن تجربه است، استاد اعتقاد دارد که این تجربه ها را هم می توان آموزش داد که هنرجو خیلی زودتر به نتیجه برسد.

تخصص آموزش:

مدرس مباحث هنری، نرم افزارهای هنری، طراحی دو بعدی، تصویر سازی، طراحی وب، انیمیشن، طراحی سه بعدی، ویرایش ویدیویی صوتی، جلوه های ویژه و کارآفرینی.

استاد سمینار های زیادی هم در زمینه های مختلف برگزار کرده است و فعالیت های زیادی دارد که بهتر است این فعالیت های را از سایت شخصی استاد ببینید.

دلیل انتخاب سعید طوفانی اصل به عنوان مدرس برتر

سعید طوفانی در چند ماه گذشته ۲۹ دوره آموزشی در لیموناد منتشر کرده است و تا این لحظه ۸۳۰ دانشجو دارد. او عملکرد خیلی خوبی داشته و توانسته است حدود ۸۰ دنبال کننده تا این تاریخ یعنی ۲۹ اسفند ۹۵ داشته باشد.

سه آموزش برتر از سعید طوفانی اصل

فیلم آموزش انیمیشن سازی با Anime Studio
آموزش تصویری فتوشاپ
آموزش وردپرس تصویری برای راه اندازی یک سایت

برای مشاهده همه آموزش های استاد صفحه پروفایل سعید طوفانی اصل را ببینید.

Recent Posts
نظرات
  • mir
    پاسخ

    استاد طوفانی حرف ندارند ی نظیرند

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt