قوانین و شرایط

خانه / قوانین و شرایط

بند ۱ – 

لیموناد یک وبسایت و سرویس یادگیری آنلاین است . این توافقی است بین ما و شما یا شرکتی یا نهادی که شما نمایندهی آن هستید، به هر نحوی که از مطالب ما استفاده می کنید و یا عضو وبسایت ما شده اید به این معنی است شما قوانین وبسایت لیموناد را پذیرفته اید.

بند ۲ – 

با توجه به اینکه در وبسایت لیموناد چه دانشجویان (افراد حقیقی و حقوقی که از آموزش ها و محتوا ها استفاده می کنند ) و مدرسان (اشخاص حقیقی یا حقوقی که به تولید محتوای آموزشی می پردازند )هر دو کابر محسوب می شوند این قوانین برای همه ی کاربران است .

نکته : مدرسان در استخدام لیموناد نیستند .

بند ۳- 

با توجه به اینکه شعار ما (آموزش برای همه ) است . محتواهای وبسایت قابل استفاده برای تمام سنین خواهد بود .

 

تبصره : درصورتی سن کاربر کمتر از ۱۸ سال باشد در صورت استفاده از لیموناد. به این معنی خواهد از اجازه والدین و یا قیم قانونی خود برای استفاده از رسانه آموزشی لیموناد را دارا می باشد. که سن شخص قیم باید بیشتر از ۱۸ سال باشد که این فرد مسئول فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می باشد

.

بند ۴- 

هدف ما یادگیری شما می باشد . محتوایات سایت ما در دو نوع رایگان باشد و یا ممکن است برای دسترسی به آن نیاز به پرداخت هزینه می باشد .که شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

بند ۵- 

ما برای نمایش محتواهای آموزشی رایگان هزینه ای دریافت نمی کنیم

بند ۶- قوانین و شرایط مربوط به آموزش های خریداری شده :

 • برای شرکت در یک دوره ی آموزشی لازم است یک حساب کاربری در رسانه آموزشی لیموناد ایجاد کنیید.

نکته : برای ایجاد حساب کاربری باید از یک ایمیل معتبر استفاده کنید و اطلاعات وارد شده در آن معتبر باشد .

 • مبلغی که به عنوان خرید محصول آموزشی پرداخت می شود .  در اصل مجوز استفاده از محتوا است  نه مالکیت محتوا .این به این معنی است که دانشجویان که محتوای آموزشی را اجازه بازنشر و فروش به هر گونه و نوع از آموزش های لیموناد را نداشته و تنها اجازه بازنشر و فروش زمانی داده خواهد شد که با صاحب اثر و وبسایت لیموناد هماهنگی های لازم انجام شود .
 • وبسایت لیموناد صرفا فراهم کننده زیرساخت های برای ارائه محتوا می باشد .

بند ۷- حساب کاربری:

 • شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد.
 • شما مسئول هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. هر زمان که از استفاده ی غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده ی شما مطلع گشتید ، باید در سریعترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید. زیرا تمام فعالیتهایی که با حساب کاربری شما انجام می شود بر عهده ی شما می باشد.
 • ما سعی می‌کنیم دسترسی بلندمدت به محتوای‌خریداری‌شده‌تان را فراهم کنیم که معمولا برای دست‌کم ۳ سال در دسترس خواهد بود (به جز کتاب الکترونیک و متون و فایل‌های کمکی که پیشنهاد می‌کنیم بلافاصله آنها را دریافت کنید). با این حال، اگر در دوره ی آموزشی شرکت کردید بهتر است که آنرا دریافت کنید.، تنها تا زمانی که اشتراکتان پابرجا و فعال باشد به آن محتوا دسترسی خواهید داشت.
 • اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

بند ۸- محدود کردن دسترسی

این بند به شما کمک می‌کند که بفهمید در چه مواقعی ممکن است دسترسی شما را محدود کنیم.

ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را محدود کرده تا دلایل قانع کننده ای ارائه کنید. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه ی شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

بند۹- عودت وجه:

رسانه ی آموزشی لیموناد برای جلب اعتماد کاربران در صورت نارضایتی کاربران، در صورتی که شرایط زیر برقرار باشد وجه مورد نظر را پس خواهد داد:

شرط ۱: تنها پس از خرید محصول آموزشی سه روز فرصت اعلام نارضایتی از آموزش خریداری شده را دارید در صورت که این فرصت را از دست بدهید امکان عودت وجه وجود ندارد .

شرط ۲: بیش از ۲۵% دوره را تماشا یا دانلود نکرده باشید .

شرط ۳: پس از اینکه درخواست عودت وجه را برای ما ارسال کرده اید هیچ یک ازمحصول آموزشی را مشاهده نکرده باشید .

شرط۴: دلیل شما برای عودت وجه منطقی و موجه باشد بعنوان مثال توضیحاتی که درباره دوره در ابتدای دوره ذکر شده است نادرست و یا اشتباه باشد . تشخیص منطقی بودن این مساله با گروه لیموناد می باشد.

تبصره : لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را محدود کنیم.

نکته : پس از دریافت درخواست شما برای عودت وجه  حداکثر تا ۴۸ در ساعات کاری با شما تماس خواهیم گرفت برای بررسی علت و موضوعات مرتبط را مطرح کنیم .

تبصره : در صورتی که درخواست شما شروط ۱ الی ۴ مطرح شده را دارا باشد و مورد تایید تیم فنی لیموناد قرار بگیرد مجوز شما برای استفاده از آن آموزش لغو می شود و محتوای خریداری شده وجه آن عودت داده خواهد شد .  و از حساب شما حذف خواهد شد .

تبصره : لیموناد وجه برگشتی را تنها به حساب کیف پول شما در سایت لیموناد برخواهد گرداند  و نه به حساب بانکی شما .

تبصره : برای درخواست عودت وجه، از طریق بخش تماس با ما اقدام کنید.

بند ۱۰- مالکیت :

 • مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به ما، یا مدرسان و تولیدکنندگان اصلی محتوا می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ما است.کلیه ی محتوای موجود در لیموناد مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.
 • کسب‌وکار ما، و کسب‌وکار تولیدکنندگان و مدرسان ما، بر پایه ی مالکیت معنوی است، که شامل حقوق مؤلف نیز می‌شود. ما باید از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنیم، تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای فوق‌العاده را برای شما فراهم کنیم. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعه ی محتوای آموزشی فارسی کمک می‌کنید.
 • شما با استفاده از وبسایت ما، می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد. اگر محتوای ما را دوست دارید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید!
 • تمامی لوگو ها مربوط به لیموناد است و یا مربوط مدرسان ما می باشد شما نباید بدون اجازه و تایید مالک آنها از آنها استفاده کنید .

بند ۱۱- 

تعهدات برای مدرسان:

اگر شما در ارتباط با دوره‌ای به دانشجویان درس می‌دهید و می‌آموزید، شما «مدرس» هستید و شرایط و قوانین اضافه‌ای نیز شامل حال شما می‌شود، و شما بیان می‌کنید و تعهد می‌دهید که:.

 • مدرسان مورد تایید لیموناد هستید تا زمانی که بر اساس صلاح دید و یا رعایت نکردن قوانین و مقررات این اعتبار لغو شود و یا اعتبار آن گرفته شود .
 • برای تمامی محتوایی که به وبسایت ارائه می‌دهید، شما مسئول هستید مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشید که بتوانید مجوزهای مربوطه را به منظور بازتولید، توزیع، اجرای عمومی (از جمله به شیوه ی پخش دیجیتال صوتی)، نمایش عمومی، پخش عمومی، ترویج، بازاریابی، و همچنین استفاده و بهره‌گیری از هر بخش از محتوای ارائه شده را، به لیموناد اعطا کنید. و شما مسئول آن هستید که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا مخدوش یا غصب نکند؛
 • شما برای تدریس باید عضو وبسایت بشوید و اطلاعات صحیح و درست را وارد کنید.
 • شما معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم، شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش، و مهارت‌های مربوطه را برای تدریس و ارائه ی خدمات مورد نظر از طریق سایت و محصولات آن را دارا هستید؛
 • هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز منتشر نمی‌کنید؛
 • هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسه ی غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در وبسایت عرضه نمی‌کنید؛
 • شما از محصولات و محتوای وبسایت برای هیچ کسب‌وکاری غیر از فراهم آوردن آموزش، تدریس، و خدمات آموزش درسی به دانشجویان استفاده نمی‌کنید؛
 • شما وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شوید که باعث شود لیموناد وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد، برای مثال، پرداخت حق امتیاز استفاده از هر گونه اثر موسیقی یا صدای ضبط شده و در صورت استفاده از موسیقی و یا دیگر چیز عواقب استفاده از آن برعهده ی مدرس دوره می باشد.
 • شما هیچ بخشی از محتوای لیموناد را کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، یا بازنشر نمی‌کنید، به جز مواردی که در «توافقنامه ی مدرس» اجازه داده شده است؛
 • به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر مدرسان در جهت ارائه ی خدمات یا دوره‌هایشان نمی‌شوید؛
 • اطلاعات همکاری و حساب کاربری خود را نگهداری می‌کنید، و از دقت و صحت تمامی اطلاعات آنها اطمینان کسب می‌کنید.
 • چنانچه کاربری به دنبال خدمات شما بود، (برای مثال در قسمت نظرات سوالی از شما پرسید،) نهایتا در طی مدت ۷۲ ساعت به آن پاسخ می‌دهید و کیفیت خدمات خود را در سطحی متناسب با استانداردهای صنعت خود یا به‌طور کلی خدمات آموزشی، حفظ می‌کنید , مدرسین نسبت به پاسخ دهی به دانشجویان موظف می باشند .
 • شما بالای ۱۸ سال سن دارید، یا چنانچه ندارید، یک ولی قانونی یا والد شخص ثالث دارای سن قانونی باید با این شرایط و ضوابط و شرایط و ضوابط مدرسان موافقت کرده باشد و مسئولیت و تعهدات عملکرد شما و برآوردن آنها را بپذیرد.
 • شما به عنوان «مدرس»، می‌پذیرید که دانشجویان حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایط بخش عودت وجه دارند. نه مدرس و نه لیموناد هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن عودت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند. در شرایطی که پس از پرداخت سهم فروش به مدرس، دانشجویی درخواست عودت وجه خود برای یک دوره را نماید لیموناد این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که یکی از این دو کار را انجام دهد: (۱) مبلغ مورد نظر را از نوبت بعدی پرداخت به مدرس کسر کند (۲) یا در صورتی که پرداخت آتی در پیش نباشد یا آنکه مبلغ احتمالی‌اش کمتر از وجه مورد نظر باشد، بازگرداندن وجه مورد نظر که دانشجویان برایش درخواست عودت داده‌اند را از مدرس طلب کند.
 • لیموناد تمام یا بخشی از محتوایی که بر روی وبسایت در دسترس کاربران قرار داده شده را جز به جز به دلایل قانونی و یا حق معنوی و دیگر دلایل حذف نمی‌کند.
 • اگر به دلایل قانونی یا دلایلی دیگر ناچار به حذف محتوای آموزشی شویم. به مدرس اطلاع خواهیم تا در صورت دوره آموزشی را بازنگری و ویرایش دوباره شود تا بتوانیم در سایت انتشار دهیم.

بند ۱۲- فایل های منبع

در بخشی از فرایند یادگیری و آموزش شما، ممکن است دسترسی به برخی فایل‌های منبع مثل کد منبع یا فایل‌های مدیا نیز در اختیار شما قرار داده شود، که همگی مجوزهای خود را دارند. این یعنی برای فایل‌های منبعی که مجوز جداگانه دارند. شما باید خودتان تشخیص بدهید که آیا مجاز هستید از این فایل‌های منبع که تحت مجوزهای مختلف قرار دارند استفاده کنید یا نه. مجوزها در کنار فایل قابل دانلود خواهد بود، و چنانچه مجوزی همراه فایل نبود، پیش‌فرض آن مجوزهای ذکر شده در این توافقنامه خواهد بود.

بند ۱۳- حریم خصوصی

جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره ی شما، تحت «سیاست حریم خصوصی» ما قرار دارد. ما تنها می‌توانیم اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌تان از وبسایت برای ما آشکار می‌کنید را برای مقاصد معینی استفاده کنیم که در سیاست حریم خصوصی ما توضیح داده شده است. پذیرش این سیاست، بخشی از توافقنامه ی شرایط و قوانین استفاده از وبسایت لیموناد می‌باشد.

ما جزئیات اطلاعات شما را به شرکت‌های بازاریابی نمی‌فروشیم و جزئیات اطلاعات شما را در اختیار دیگران نمی‌گذاریم، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست حکومتی.

به یاد داشته باشید که هر اطلاعاتی که در وبسایت ما منتشر می‌کنید، اطلاعات عمومی خواهد بود و ممکن است توسط اشخاص دیگر جمع‌آوری و استفاده شود (ما کنترلی روی این مسئله نداریم).

بند ۱۴-مالکیت معنوی

تبصره۱ :شما بدین وسیله برای بازتولید، توزیع، اجرای عمومی، ارائه، بازاریابی، و یا استفاده و بهره‌گیری از محتوای تسلیم شده به لیموناد در سایت یا در محصولاتش، به لیموناد یک مجوز و حق غیر انحصاری می‌دهید، و همچنین این مجوز و حق غیر انحصاری را به لیموناد می‌دهید که به‌طور مستقیم یا از طریق شخص ثالث، زیرمجوز آن محتوا را به مدرسان و کاربران برای این اهداف ارائه دهد.

تبصره ۲: مدرسین در صورتی می توانند هر زمان که بخواهند محتوای آموزشی خود را حذف کنند ولی این محتوا برای دانشجویانی که این محتوا را خریداری کرده باشند محفوط خواهد ماند . و از دید عموم برداشته می شود .و در صورتی که هیچ دانشجویی در آن شرکت نکرده باشد به طور کامل از روی وبسایت آموزشی لیموناد حذف خواهد شد.

تبصره۳  : ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم، از جمله کسانی که آنقدر لطف داشته‌اند که اجازه داده‌اند از بخشی از دارایی‌ها و مطالبشان در وبسایت‌مان استفاده کنیم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا با ما تماس بگیرید.و در سریع ترین زمان آنرا بررسی می نماییم.

۱۷-۱ اگر ادعای شما به طور خاص درباره ی حقوق مؤلف است، لطفا اطلاعات زیر را به برای ما ارسال کنید:

 1. شماره تلفن، و آدرس ایمیل خودتان؛
 2. شرحی از محل مطلب مورد اتهام؛
 3. شرح کار تحت قانون حقوق مؤلفین که به نظر شما حقوقش نقض شده است؛
 4. اظهاریه ی شما که تضمین می‌کنید اطلاعات ارائه شده برای ادعایتان صحیح و دقیق است، و شما یا مالک حقوق مؤلف مطلب مورد نظر هستید یا به نیابت از مالک واقعی حقوق مؤلف کار، اختیار عمل قانونی دارید؛
 5. امضای فیزیکی یا امضای معتبر الکترونیک شما.

۱۷-۲: کارهایی که در وبسایت ما نمی‌توانید بکنید

۱۷-۲-۱  با استفاده از این وبسایت شما موافقت می‌کنید که این کارها را انجام ندهید:

۱۷-۲-۲ آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛

۱۷-۲-۳ سعی کنید از طریق لیموناد به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛

۱۷-۲-۴ از طریق لیموناد یا در وبسایت لیموناد دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزنید روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر؛

۱۷-۲-۵ تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد لیموناد به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، حملات DDOS و یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛

۱۷-۲-۶  استفاده از لیموناد یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد؛

۱۷-۲-۷ استفاده از هر نوع اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛

۱۷-۲-۸ تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کنید؛

۱۷-۲-۹ به غیر از مواردی که در این توافقنامه اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال، یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزنید.

۱۷-۲-۱۰ بدون کسب اجازه ی مکتوب قبلی از ما، سعی کنید از محتوا و خدمات ما برای تماس، ترغیب و وسوسه، و به‌کارگیری مدرسان یا کاربران بالقوه برای انجام کار یا استخدام، یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به ما استفاده کنید.

۱۷-۲-۱۱ به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از مدرسان یا کاربران دیگر اطلاعات شخصی کسب و استخراج کنید.

بند ۱۵ –

اما فقط برای اینکه همه چیز مشخص باشد، شما با استفاده از وبسایت ما می‌پذیرید که در این وبسایت از قوانین جامعه ی ما و قوانین کشور پیروی کنید، و چیزهایی منتشر نکنید که:

 1. مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از وبسایت شود؛
 2. محتوا نباید نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک، یا گستاخانه باشد؛
 3. به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند؛
 4. اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند؛
 5. حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد؛
 6. حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد؛
 7. خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای، و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.

تبصره : ما حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که به صلاحدید خودمان تشخیص بدهیم، برای خودمان محفوظ نگه می‌داریم. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به کاربر ارائه کنیم، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. ما مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران در وبسایت ما منتشر می‌شود نمی‌پذیریم، ولی تمام تلاش خودمان را برای سالم نگه‌داشتن محتوای وبسایت انجام می‌دهیم.

شرایط و قوانین و یا توافقنامه – قرارداد قانونی که شما با ما می‌بندید و شامل این شرایط و قوانین، سیاست حریم خصوصی، و دیگر سیاست‌ها، دستورالعمل‌ها و مقرراتی می شود که در ۱۷بند و زیربخش های مختلف از جمله تبصره های متفاوت دسته بندی می شوند.

از شما سپاس گذاریم از اینکه این وقت را گذاشتید تا درباره ی شرایط و قوانین استفاده لیموناد را بدانید. امیدواریم بتوانیم در راه رشد کشورمان قدم برداریم .

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt