لیمو در لیموناد همان امتیاز است

.

در لیموناد می توانید امتیازهای خود را به اعتبار تبدیل کرده و از آموزش های درون سایت خرید کنید.

.

.

لیمو چیست؟

امتیاز های شما در رسانه آموزشی لیموناد با نام “لیمو” شناخته می شود. لیمو، امتیاز ویژه ای است که رسانه آموزشی لیموناد جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی کاربران خود اعطا می‏‌کند.

امتیاز های لیمو شما در رسانه آموزشی لیموناد ماهیت ریالی دارد ولی با این تفاوت که شما قابلیت دریافت وجه نقد لیمو های هدیه را ندارید بلکه لیمو های شما به حساب کیف پولتان انتقال داده می شود و شما این امکان را پیدا می کنید از آموزش های درون سایت خریداری کنید. در حال حاضر ارزش ریالی هر لیمو برابر ۱۰ ریال است و هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از لیموها وجود ندارد، یعنی با گذشت زمان اعتبار لیموهای شما از بین نمی رود.

شما می توانید امتیازهایی را که کسب کرده اید از منو امتیازها در بالای صفحه به اعتبار خرید تبدیل کرده و در سایت اقدام به خرید کنید.

چگونه در لیموناد امتیاز بیشتری کسب کنیم؟

امتیاز ساخت آموزش

هر مدرس با ساخت آموزش های رایگان و غیر رایگان در لیموناد، می تواند علاوه بر دریافت درآمد حاصل از فروش ویدیو ها تا ۱۰،۰۰۰ لیمو بر اساس معیارها و استانداردهای لیموناد اعتبار خرید دریافت کند.
کیفیت صدا و تصویر، کیفیت ساخت آموزش، نحوه ویرایش، نحوه بیان مدرس، انتخاب تصویر پیش نمایش زیبا و انتخاب موضوع مناسب از مهمترین معیارهای بررسی کارشناسان آموزشی لیموناد است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با استاندارد های حداقلی مدنظر کارشناسان لیموناد، ویدیو های موجود را بررسی نموده و یا از کارشناسان آموزشی لیموناد در بخش ارتباط با ما مشاوره بگیرید.

ورود روزانه به لیموناد

شما هر روزی که به لیموناد سر می زنید ۴۰ لیمو هدیه ی ورود روزانه به سایت دریافت خواهید کرد. که این امتیاز برای کاربران ثابت لیموناد می تواند قابل توجه باشد. کاربران با بازدید روزانه از لیموناد می توانند ۱۲۰۰ لیمو در ماه اعتبار خرید هدیه دریافت کنند.

امتیاز دادن به آموزش ها (تا آخر تابستان ۹۵ منقضی شد)

با امتیاز دادن (یا به اصلاح ستاره دادن) به هر آموزش برای شما ۴۰ لیمو به عنوان هدیه مشارکت در نظرسنجی در نظر گرفته می شود و در دوره های آموزشی شما علاوه بر دادن ستاره به هر دوره امکان قرار دادن نظرات خود تحت عنوان بررسی را نیز دارید، که با دادن ستاره و قراردادن بررسی برای هر آموزش شما ۸۰ لیمو هدیه دریافت خواهید کرد. برای دادن ستاره و بررسی کافی است روی نماد ستاره ها در صفحه  آموزش موردنظرتان کلیک نموده ، امتیاز و بررسی خود را بنویسید.

خرید آموزش غیر رایگان

با خرید برخی از آموزش های غیر رایگان، بر اساس نوع آموزش ممکن است اعتبار خرید هدیه متناسب با قیمت دوره دریافت کنید. درصورتی که برای آموزشی اعتبار خرید هدیه در نظر گرفته شده باشد در کنار آن آموزش میزان لیمو یا همان اعتبار خرید هدیه نوشته شده است.

ثبت نام در لیموناد (تا آخر تابستان ۹۵ منقضی شد)

آموزش تعطیلی ندارد …

تا آخر تابستان ۹۵ با ثبت نام در لیموناد ۱۰۰۰ لیمو دریافت خواهید کرد. پس این فرصت ویژه را از دست ندید. و همین حالا ثبت نام کنید.

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt