1. خانه
  2. مجله لیموناد
  3. زبان خارجی
  4. زبان انگلیسی
  5. آموزش روزهای هفته به انگلیسی

آموزش روزهای هفته به انگلیسی

نویسنده:

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آموزش روزهای هفته به انگلیسی

آموزش روزهای هفته به انگلیسی

نویسنده:

مطالعه: 2 دقیقه

معمولا هنگامی که قصد داریم به کودک خود زبان انگلیسی را آموزش دهیم، ابتدا از مباحث ساده مثل روزهای هفته برای یادگیری شروع می‌کنیم. اما گاهی به دلیل اینک کودک ما بازیگوش است و یا تمرکز کافی برای یادگیری ندارد باید از روش های مختلف برای یادگیری استفاده کنیم. چند روش برای آموزش روزهای هفته به انگلیسی وجود دارد که در ادامه به شرح هر روش می پردازیم. همچنین برای اطلاع از روش‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود می‌توانید مقاله “چگونه زبان انگلیسی را در خانه به کودکان آموزش دهیم؟” را نیز مطالعه کنید.

روش های آموزش روزهای هفته به انگلیسی :

بکارگیریی روش های خلاق باعث یادگیری سریع کودک می شود. در یادگیری روزهای هفته باید به این نکته توجه داشت که روزهای هفته به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول شامل روزهای تعطیل (شنبه و یکشنبه) و دسته دوم شامل روزهای کاری (دوشنبه تا جمعه) می‌شود.

*نکته:روزهای تعطیل و کاری در کشور ایران متفاوت است.

1- بهترین روش استفاده از شعر و ویدیو آموزشی:

شعر و ویدیو بهترین روش برای یادگیری زبان به کودک است زیرا توجه کودک به اشکال موجود در ویدیو جلب می‌شود. موزیک و شعر باعث افزایش شور و هیجان در کودک می‌شود. کودک به طور ناخودآگاه با شعر همخوانی می‌کند و کلمات در ضمیر ناخودآگاه کودک ثبت می شود. شعر و ویدیو باعث می‌شود که کلمات به حافظه بلند مدت کودک سپرده شود.

2- کتاب های رنگ آمیزی:

کتاب های رنگ آمیزی آموزش زبان انگلیسی برای کودکتان تهیه کنید. چون در کتاب رنگ آمیزی نقاشی از اشکال و رنگ‌های متنوع استفاده شده است که باعث می‌شود ذهن کودک فعال شود و بهتر کلمات را به خاطر بسپارد.

بیشتر بخوانید  فایل صوتی کتاب first friends 1

3- تمرین و بازی برای آموزش روزهای هفته:

بازی کردن یکی از راه‌های لذت بخش و مفرح برای یادگیری زبان به کودک است. در این روش با ورزش و رقص و یا بازی های عملی از کودک خود بخواهید کلمات را به خاطر بسپارد. طبق بررسی های انجام شده هنگامی که اتفاقات شاد رخ می‌دهد فعالیت و یادگیری مغز بالا می‌رود و کلمات برای کودک یادآوری می‌شود.

 

زبان انگلیسی در زندگی روزمره و شرایط کاری ما بسیار حائز اهمیت می‌باشد و آموزش آن به کودکان بسیاردشوار و همچنین زمانبر است. با استفاده از ویدیو های آموزشی به راحتی می توانید زبان انگلیسی را به کودک خود آموزش دهید. لیموناد پکیج ارزشمند آموزش زبان انگلیسی به کودکان را در لینک زیر در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بهترین دوره های آموزش فتوشاپ
21
آموزش زبان انگلیسی - زبان ترکی - زبان آلمنی - ترکی استانبول
آموزش ورزش در خانه
آموزش های درس و مدرسه
دوره های آموزش ویدیویی ساز و موسیقی

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آموزش زبان آنلاین

شاید این مقالات را دوست داشته باشید:

دوره های آموزش ویدیویی ساز و موسیقی
آموزش زبان انگلیسی - زبان ترکی - زبان آلمنی - ترکی استانبول
آموزش ورزش در خانه
آموزش های درس و مدرسه
فهرست
×