آموزش طراحی لوگو نیاز به دانستن اصول دارد نه صرفا فتوشاپ

خانه / همه مطالب / متن های آموزشی / آموزش طراحی لوگو نیاز به دانستن اصول دارد نه صرفا فتوشاپ
توسط
در متن های آموزشی

اگر شما کار با دوربین حرفه ای کنون را بلد باشید و تمام دکمه های آن را بشناسید ، عکاس هستید؟ خیر شما باید اصول نور دهی کادر بندی و بسیاری مسائل دیگر عکاسی را بدانید و دوره های آموزش عکاسی را بگزرانید تا بتوانید عکسی با ارزش بگیرید. در طراحی لوگو هم به همین صورت است، شما برای آموزش طراحی لوگو باید اصول طراحی لوگو را بیاموزید، سپس به دنبال آموزش یک ابزار برای پیاده سازی آنچه در ذهن دارید بروید.

در این لینک که دوبله فارسی از لیندا می باشد، آموزش طراحی لوگو حرفه ای را ببینید که شما را با اصول طراحی لوگو به خوبی آشنا می کند

  • وقتی که کلیدواژه آموزش طراحی لوگو سرچ می شود، صفحه گوگل پر می شود از آموزش هایی که فتوشاپ را آموزش می دهند برای طراحی لوگو (کارت ویزیت هم مثل طراحی لوگو است) در حالی که فتوشاپ یک ابزار است و باید اصول و علم رعایت شود تا یک لوگو خوب طراحی شود.
  • هرکس اگر اصول طراحی لوگو را بداند با دست هم می تواند طراحی کند و سپس فایل را به یک فتوشاپ کار سپرده تا در زمانی کوتاه آن را در نرم افزار بکشد.
  • به علاوه فتوشاپ نرم افزار مناسب طراحی لوگو نمی باشد ایلستریتور برای طراحی لوگو مناسب است زیرا یک نرم افزار وکتوری می باشد که باعث می شود بتوان از فایل لوگو در هر ابعادی به خوبی خروجی گرفت و استفاده کرد.
    برای اطمینان از این که ساخت لوگو با illustrator بهتر است می توانید این مقاله را به زبان English بخوانید.
تفاوت وکتور و بیتمپ

تفاوت وکتور و بیتمپ

 و در نهایت

و در نهایت در این لینک آموزش طراحی لوگو در ایلستریتور را ببینید.

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
پست های توصیه شده
تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
moodle چیست