kendo ui چیست ؟

توسط
در متن های آموزشی

kendo ui چیست ؟ کندو یو آی همه نیاز شما به html5 و javascript برای ساخت یک وب اپلیکیشن مدرن است! عکس پیشنمایش این آموزش به گویایی آن است.

kendo ui چیست

مزیت کار با Kendo UI

کامپوننت های خوب و کاملی برای ui دارد که سرعتی بالا دارند و ریسپانسیو برای موبایل هستند و در همه مرورگر ها به درستی اجرا می شوند، کار ولیدیت داده ها را به زیبایی و سادگی انجام می دهند و کاملا بر پایه جی کوئری هستند.

در نهایت مهم‌ترین مزیت کار با کندو یو آی، فراهم کردن همه ی نیازهای توسعه‌ی یک برنامه‌ی مدرن وب، تنها درون یک بسته است. به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا گرید را از یک‌جا، tree-view را از جایی دیگر و کتابخانه‌های رسم نمودار را از منبعی ناهمگون با سایر عناصر برنامه دریافت و استفاده کنید؛ در کندو یو آی تمام این‌ها در قالب یک بسته‌ی آماده برای شما فراهم شده‌است و همچنین با یکدیگر سازگاری و همخوانی کامل دارند.

لایسنس استفاده از Kendo UI

Kendo UI سه جور لایسنس دارد: ( فکر می کنم به دلیل همین لایسنس ها که در کشور ما معنی ندارد سایت برای ایرانیان تحریم هست و باید فیلتر شکن استفاده کنید)

  1. رایگان (۳۰ روزه)
  2. تجاری
  3. متن باز با لایسنس apache

مقایسه kendo ui با jQuery ui

بد نیست که اشاره به کتابخانه دیگری داشته باشم که شبیه به کندو یو آی است. jQuery ui از نظر ویجت ها و امکانات اصلا به kendo ui نمی رسد ولی شاید برای یک سری نیاز های کوچیک جیکوئری یو آی بیشتر مورد پسند شما باشد ولی برای کار های بزرگ قطعا کندو یو آی مناسب است. در زیر لینک به دمو کندو یو آی و جی کوئری یو را قرار دارد تا خود به بررسی این کتاب خانه ها بپردازید. (در آینده در یک مقاله کامل به مقایسه کتاب خونه های ZinoUI و jQuery EasyUI و jQWidgets و

)

لینک: دمو kendo ui

لینک: دمو jQuery ui

آموزش استفاده از kendo ui در asp mvc

در این آموزش کاملا کاربردی و غیر رایگان چگونگی استفاده از kendo ui در asp mvc را در ۴۵ دقیقه می آموزید.

لینک: آموزش استفاده از KENDO UI

لینک: آموزش entity framework code first

 

pouriya
pouriya
از موسسین رسانه آموزشی لیموناد و برنامه نویسی سمت سرور آن هستم. عاشق نرم افزار ام. وقتی به تغییراتی که یک سیستم در زندگی انسان ها ایجاد می کند نگاه می کنم لذت می برم و تمام خستگی ساخت در روح و جسمم تبدیل به انرژی برای کار بعدی می شود. زندگی کوتاه تر از آن است که به میدان مسابقه تبدیل شود و باعث شود از مسیر لذت نبریم. شناگرم بودم و حال عاشق شنا کردن با چشمانی بسته ام.
Recent Posts

ارسال نظر

تماس با ما

رسانه آموزشی لیموناد

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt
تفاوت افتر افکت با پریمیرپایتون چیست